Accepteer cookies om deze inhoud in te laden.

Binnen een motel gelijkende omgeving kruisen makers, denkers, belangstellenden en publiek elkaar. Het Nieuwe Instituut werkt voor dit evenement samen met curatoren en scenografen Simon Becks en Jules van den Langenberg.

Programma 

Van 12:00 tot 00:00 vindt er in de verschillende ruimten van The Common Inn een doorlopend programma plaats dat de begrippen talentontwikkeling en talent centraal stelt.

Knock, Knock… Housekeeping!

12:00 - 20:00, iedere twee uur
Op de tweede etage van The Common Inn worden verschillende perspectieven op talentontwikkeling verkend in een reeks gesprekken. Het programma is gebaseerd op een serie interviews die zijn afgenomen door Het Nieuwe Instituut voor het ontwikkelen van webmagazine dat in april verschijnt, met onder andere Syb Groeneveld en Marieke Ladru (Stimuleringsfonds Creatieve Industrie), Pascale Gatzen (master Fashion Design in ArtEZ), Arna Mačkić (Studio L A).

In Memoriam of Talent

14:00 - 15:00
Tijdens de In Memoriam of Talent wordt onder leiding van curator en presentator Stephanie Afrifa met o.a. Miriam Wistreich, Damoon Foroutanian en Adeola Enigbokan gereflecteerd op de levensloop van talent en talentontwikkeling, binnen en buiten de creatieve industrie. Geprogrammeerd door Rosa te Velde. 

Call to Anyone and Everything

12:00 - 00:00
Meer dan vijfenzeventig ontwerpers, architecten en kunstenaars herkenden zich in de Call to Anyone and Everything. Uitgangspunt van de oproep was dat alle inzenders een plek kregen in het programma, zonder dat daar door de curatoren een selectieronde op werd toegepast.
 
Het resultaat vormt het hoofdprogramma van The Common Inn, een programma van twaalf uur waarbinnen de ontwerpers performen, prototypes testen of recent werk tonen, verdeeld over negen aktes. Binnen de gescripte omgeving van The Common Inn worden inzenders van de oproep aangemoedigd tot kijken en afkijken en zijn zij zowel deelnemer als elkaars publiek. 

  • 12:00 ACT 1/9 at THE COMMON INN: Accelerating human progress, Anekdote, Apply, Beauty of nature, Bio-hacking experiments, Bodily mimesis, Decor, Handmade, Knotty process, Mimicking machine-like, Occupied, Often-busy, Solidarity, Space, The gesture of resistance, 8/8.

    Deelnemers: Huge, Lara Joy Evans and Hannah Rose Stewart, Marcel van Kan, Maria McLintock, Danae Io and Rebecca Glyn-Blanco, Murat Adash, Natalia Jordanova & Walter Götsch, Philip Lüschen en Zoran Dragelj.
     
  • 13:00 ACT 2/9 at THE COMMON INN: Being in a flow, Contains a contraption, General rehearsal, Hartritme, Here, I am an Italian artist, My table, Neurosis, Staircase, Obsessive overeating, Organizes, Sabotage the farm industry, Small ferris wheel, Synesthesia, The apartment, Tomorrow’s disasters, Toy, Uses.

    Deelnemers: Cees Boogert, Job Schroën, Lynnclaire Dennis, Milica Jovićević, Oddkin, Paola Ricci en Brieke Dros, Bram Bogaerts & Robin Smits/Superposition.
     
  • 14:00 ACT 3/9 at THE COMMON INN: Candy wrappers, Crying metals, Dark dungeons, Dwarves are miners, Emotional education, Five girls, Generating alternatives, Giving everything for children, Keep te facade, Painting and object, Prescribed, Reading filled blanks, Scarcity, Shelf life, Shine the brightest, Science fiction, The local amateur.

    Deelnemers: Gabriel Guevara, Hulya Ertas, Jesler Muntendam, Johnny Theodorus Wiekhart, Julia Sokolnicka, Julia Sokolnicka, Katya Stepanova, Lars den Hertog, Myriam Gras en Willem Schenk, Cindy Wegner, Amber Oskam & Gyalpo Batstra.
     
  • 15:00 ACT 4/9 at THE COMMON INN: Face, Feelings, Feminine and decadent Floriography, Flower arrangement, Flowers can be surprisingly, Interactive, Life enhancing, Lure them out, Not to be included, Obscure, Oversimplified, Sensing pollution, Street calligraphers, Ubiquitous media, Water.

    Deelnemers: Asu Aksu, Gea Bonaffini/ChinaRaw, Henrike Altes, Holy Fool Studio, Jason Page, Joca van der Horst/Studio Jocavdh en Mike Kokken & Max Peeperkorn.
     
  • 16:00 ACT 5/9 at THE COMMON INN: Atopia, Branding, Care, Current field, Go fast alone, Ineffability, Juxta-reality, Multimode, Origin, Post-consumption, Sales man-esque, Silicone, Situated, Small amount of risk, Today’s treasure, Walk by the wall, Workflow.

    Deelnemers: A.topos, bi-, Dagrún Aðalsteinsdóttir, Hannah Carpenter, Kalkidan Hoex, Sam Janssen, Sina Mostafavi, Benjamin Kemper & Daniel Fischer en Zinzi de Brouwer.
     
  • 17:00 ACT 6/9 at THE COMMON INN: Administrative task, A hot girl driving a car, cool., Conditions, Highlighting individualised precarity, I am all about me, Labour of love, Late-late-capitalism, Limited living space, One man fashion show, Our realities , Pilgrimage, Precariousness, Quickly, Sleeping in a huge crowd, Treks, Video.

    Deelnemers: David Cross, Eva & Floris, Lexi Herman, Mieke van der Linden & Ginger Haasbroek, Simona Koutna, en Trine Bumiller.
     
  • 18:00 ACT 7/9 at THE COMMON INN: Allegories, Egg tempera, Executive realness Feedself, For electric guitars, Getting back, Hybrid activities, kMarket, Meticulously, Music, Network, Outgrowing the individual, Sound, Space science, Subconciousness, Violinist, Wedding Dj.

    Deelnemers: A11 Studio, Alexandra Barancova & Jae Perris, John Giskes, Lotte Schröder & Glenn Ryszko, Nóra Békés en Salome Dijoux & Amélie Peterli.
     
  • 19:00 ACT 8/9 at THE COMMON INN: Actually feel, ‘Agressive’, Animo, Cacophony, Is a very personal, Non-believers, Nursery rhyme, Passive, Plastic imprints, Postcard, Sound, The method I, Underworld.

    Deelnemers: Hanneke Klaver, Judith Muijs & Tosca Schift, Heidi Hörsturz, Lydia Belevich, Reinier Kranendonk, Riccardo De Vecchi, Studio Andrea Abbatangelo en Susan van Veen.
     
  • 20:00 ACT 9/9 at THE COMMON INN: Alphabet, Christmas, Cliffhanger, Drawings, ‘General performance’, Keyboard , Magic, Manipulation and rebellion, Not merely illustrations, Rehearsal, Routines, Social skills training, Two relax chairs, Unlearn, Visual, We chose, Worried analysis.

    Deelnemers: Alessio Dispenza/Backinasec, Jadid Al-Rifai & Chloé, Giordano, Marcel van Kan, Minsook Kang, Miron Galic, Myrthe van der Molen, Richard Niessen, Stephen Blumenschein en Yue Mao.

Lunch en Diner 

Lunch en diner worden verzorgd door Lof der Zoetheid. Lunch en diner tickets verkrijgbaar via onderstaande link tot en met 11 april.

Live DJ Monty & Berton

21:00 - 00:00
Monty and Berton.

Deelnemers

A.topos, A11 Studio, Alessio Dispenza/Backinasec, Alexandra Barancova & Jae Perris, Asu Aksu, bi-, Brieke Dros, Bram Bogaerts & Robin Smits/Superposition, Cees Boogert, Dagrun Adalsteinsdottir, David Cross, Eva & Floris, Gabriel Guevara, Gea Bonaffini/ChinaRaw, Hannah Carpenter, Hannke Klaver, Judith Muijs &Tosca Schift, Heidi Hörsturz, Henrike Altes, Holy Fool Studio, Huge, Hulya Ertas, Jadid Al-Rifai & Chloé Giordano, Jason Page, Jesler Muntendam, Job Schroën, Joca van der Horst/Studio Jocavdh, John Giskes, Johnny Theodorus Wiekhart, Julia Sokolnicka, Kalkidan Hoex, Katya Stepanova, Lara Joy Evans en Hannah Rose Stewart, Lars den Hertog, Lexi Herman, Lotte Schröder & Glenn Ryszko, Lydia Belevich, Lynnclaire Dennis, Marcel van Kan, Maria McLintock, Mieke van der, Linden & Ginger Haasbroek, Mike Kokken & Max Peeperkorn, Milica Jovićević, Minsook Kang, Miron Galic, Murat Adash, Myriam Gras, Myrthe van der Molen, Natalia Jordanova en Walter Götsch, Nóra Békés, Oddkin, Paola Ricci, Philip Lüschen, Reinier Kranendonk, Riccardo De Vecchi, Richard Niessen, Robin Smits, Salome Dijoux & Amélie Peterli, Sam Janssen, Simona Koutna, Sina Mostafavi, Benjamin Kemper & Daniel Fischer, Stephen Blumenschein, Studio Andrea Abbatangelo, Susan van Veen, Trine Bumiller, Willem Schenk, Cindy Wegner, Amber Oskam & Gyalpo Batstra, Yue Mao, Zinzi de Brouwer, Zoran Dragelj.

datum
18/04/2019
tot
19/04/2019
locatie

Het Nieuwe Instituut
Museumpark 25
3015 CB Rotterdam

toegang

Standaard€ 7,50
Studenten, CJP, Vrienden en Members van Het Nieuwe Instituut€ 3,75

Sponsors

The Common Inn wordt gesponsord door LemonaidChariTea en Warsteiner.

Thursday Night at Het Nieuwe Instituut
Kristoffer Li & Kristoffer Halse Sølling

Thursday Night Live! biedt een afwisselend programma over architectuur, design en digitale cultuur. Actuele ontwikkelingen en kritische reflectie worden gedeeld en besproken door denkers, ontwerpers en makers uit binnen- en buitenland.