Wat dacht je van een app?
De mobiele telefoon wordt ook voor museumbezoekers steeds belangrijker en apps spelen een grote rol in de mobiele infrastructuur. Tijd dus om dit toch nog behoorlijk onbekende medium beter te leren kennen.
Wat wil je weten, maar heb je nooit kunnen of durven vragen? Een team (ervarings)experts zal op 17 oktober je vragen beantwoorden. Omdat we hen graag wat voorbereidingstijd gunnen en om inzicht te krijgen in het soort vragen dat leeft, verzamelen we de vragen het liefst vooraf. Stel hier je vraag en we komen er de 17e op terug.
Voor Night Shift is een beperkt aantal kaartjes beschikbaar. Wacht dus niet te lang met reserveren. Wil je heel graag komen, maar kun je het kaartje écht niet betalen, neem dan contact op met het Night Shift-team door te mailen naar hallo@nightshift010.nl